Waylord

School of Witchcraft and Wizardry

Početna stranicaPortailPretražnikRegistracijaLogin
Pretražnik

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Latest topics
» SMIJESNE RECENICE
obratite se ako imate bilo kakvih problema Icon_minitimened lip 14, 2009 6:47 pm by Zeleni_Zub

» Što bi kad bi...
obratite se ako imate bilo kakvih problema Icon_minitimepet tra 10, 2009 7:29 pm by leedy

» Kaladont
obratite se ako imate bilo kakvih problema Icon_minitimesri ožu 25, 2009 11:41 pm by Sarah

» Osoba ispod...
obratite se ako imate bilo kakvih problema Icon_minitimepon ožu 23, 2009 8:43 pm by Ivy

» Pisi zatvorenih ociju
obratite se ako imate bilo kakvih problema Icon_minitimepon ožu 23, 2009 8:41 pm by Ivy

» Ajmo,dico navalite...........
obratite se ako imate bilo kakvih problema Icon_minitimened ožu 15, 2009 4:12 pm by Sarah

» Ocijeni avatar
obratite se ako imate bilo kakvih problema Icon_minitimened ožu 15, 2009 12:47 am by leedy

» SPAMMOVI
obratite se ako imate bilo kakvih problema Icon_minitimened ožu 15, 2009 12:40 am by leedy

» Bezimena tema XD
obratite se ako imate bilo kakvih problema Icon_minitimesub ožu 14, 2009 1:29 am by Sarah

Navigation
 Portal
 Index
 Članstvo
 FAQ
 Pretražnik
Forum
Affiliates
free forum

Share

obratite se ako imate bilo kakvih problema

Go down 
Autor/icaPoruka
leedy

leedy

Female
Broj postova : 168
Registration date : 05.03.2009

obratite se ako imate bilo kakvih problema Empty
PostajNaslov: obratite se ako imate bilo kakvih problema   obratite se ako imate bilo kakvih problema Icon_minitimepet ožu 06, 2009 11:53 pm

Ja sam pedagogica leedy puno ime Leedy Evans' i tu sam za svaki problem koji vas muči i što god vam treba obratite mi se jer ja sam školovana osoba puna savjeta pohranjenih u meni koji su tu kad god vam zatrebaju... Smile
[Vrh] Go down
Sarah
Mali poduzetnik-rad na crno
Sarah

Female
Broj postova : 577
Registration date : 31.10.2007

PostajNaslov: Re: obratite se ako imate bilo kakvih problema   obratite se ako imate bilo kakvih problema Icon_minitimepet ožu 06, 2009 11:55 pm

E ovako,imam jedno pitanje...Koju ste školu vi završili?!?!
[Vrh] Go down
leedy

leedy

Female

PostajNaslov: Re: obratite se ako imate bilo kakvih problema   obratite se ako imate bilo kakvih problema Icon_minitimepet ožu 06, 2009 11:57 pm

za pedagoga i završila sam dva fakulteta taj drugi nije bitan nije mi stao u lijepom sjećanju...

imaš li problema srce...ako da samo ti meni reci...a da ti si ona čistačica joj trebala bi doć jedan dan da porazgovaramo mislim da bi ti trebalo... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Sarah
Sarah

Female

PostajNaslov: Re: obratite se ako imate bilo kakvih problema   obratite se ako imate bilo kakvih problema Icon_minitimepet ožu 06, 2009 11:59 pm

Draga pedagogice,zar vi stvarno mislite da razgovor mene može pomoći....Pa čak i sa tako stručnom osobom poput Vas...
[Vrh] Go down
leedy

leedy

Female

PostajNaslov: Re: obratite se ako imate bilo kakvih problema   obratite se ako imate bilo kakvih problema Icon_minitimesub ožu 07, 2009 12:03 am

sine moj dragi ti jesi skrenula s pravog puta i stvarno si slučaj al ne brini i najgori su se prosvjetlili imala sam ja slučajeva ništa ti ne brini samo se meni povjeri i sve će biti u redu Wink
[Vrh] Go down
Sarah
Sarah

Female

PostajNaslov: Re: obratite se ako imate bilo kakvih problema   obratite se ako imate bilo kakvih problema Icon_minitimesub ožu 07, 2009 12:05 am

E pa ne želim...jer mislim da ćete prije Vi prolupat' nego što će se meni pomoći...Ako hoćete,imam vam ja nekih kondomčića za prodaju,pa ako ste zainteresirani....
[Vrh] Go down
leedy

leedy

Female

PostajNaslov: Re: obratite se ako imate bilo kakvih problema   obratite se ako imate bilo kakvih problema Icon_minitimesub ožu 07, 2009 12:56 am

a znam za kondome pa narovnao da želim a tko ne želi al otići ću u tvoj kabinet pa se tamo namirit...lol
[Vrh] Go down
Ivy
Ron's girlfriend
Ron's girlfriend
Ivy

Female
Broj postova : 1200
Mjesto : Gubim se na granici izmedu maste i snova
Dom : Hmmm....Ravenclaw...hehe...
Registration date : 28.10.2007

PostajNaslov: Re: obratite se ako imate bilo kakvih problema   obratite se ako imate bilo kakvih problema Icon_minitimesub ožu 07, 2009 5:41 pm

boze sacuvaj....1 razgovor s sarah i i pedagogica nam poludi

leedy

Female

PostajNaslov: Re: obratite se ako imate bilo kakvih problema   obratite se ako imate bilo kakvih problema Icon_minitimesub ožu 07, 2009 6:49 pm

ne pedagogica nikad neće poludit to mi je način da uspostavim kontakt sa sarom i da razgovaramo (glumim điđimilovća)lol....a ti sine imaš li ikakvih problema...

p.s.ako si mislila da sam poludila zbog kondoma pa haloo oni savkom trebaju
[Vrh] Go down
Ivy
Ron's girlfriend
Ron's girlfriend
Ivy

Female
Broj postova : 1200
Mjesto : Gubim se na granici izmedu maste i snova
Dom : Hmmm....Ravenclaw...hehe...
Registration date : 28.10.2007

PostajNaslov: Re: obratite se ako imate bilo kakvih problema   obratite se ako imate bilo kakvih problema Icon_minitimesub ožu 07, 2009 6:51 pm

ma nije zbog tog...al svejedno i zato postoji PM nemoj pred ucenicima o....
aj sretno ti bilo u razgovoru s tim(sarah)

PostajNaslov: Re: obratite se ako imate bilo kakvih problema   obratite se ako imate bilo kakvih problema Icon_minitime

[Vrh] Go down

obratite se ako imate bilo kakvih problema
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.